Özel Sipariş Şartları

Nihal Duman, kişiye özel tasarımlar yaparak özel siparişlere de yanıt veriyor. Bu yöndeki tasarımlar, markanın özgün çizgisini temsil ederek gerçekleşiyor. Sipariş detayları, Nidujewelry Atölye’de yapılacak bir saatlik görüşme veya e-posta ve telefonla gerçekleşiyor. Özel siparişlerin üretim süresi, 3-6 hafta arasındadır. Değerli metallerin malzeme maliyetleri anlık olarak değişim gösterebileceğinden Nidujewelry, fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Özel siparişin üretime başlamadan önce sipariş onayı olarak %50 depozito ödenir. Kalan yekün ise ürün teslimatında ödenir. Ödeme banka kartı, kredi kartı veya banka havalesi ile yapılabilir. Sipariş edilen ürün, ücretin tamamı ödenene kadar Nidujewelry’ye aittir.

Özel sipariş verildikten veya depozito ödendikten sonra iptal edilemez. Bu, sipariş için anlaşma ve taahüttür.

Yüzük siparişi verirken doğru boyutun belirtilmesi müşterinin sorumluluğundadır. Yüzük, ölçü değişikliği için uygun yapıdaysa, parmak ölçünüze göre düzenlemekten mutluluk duyarız fakat işlemin tamir ücretine tabi olabileceğini belirtmek isteriz.

İade yapılacak ürünlerin gelişinde sorumluluk müşteriye aittir. Bu nedenle iadelerin sigortalı özel teslimat tarafından gönderilmesi önerilir. Nakliye maliyetinin iade edilmez olduğunu lütfen unutmayın.

Translate »

Pin It on Pinterest

Share This